Fyzioterapeut

Renata Cimflová

Místo práce
Kostelec nad Orlicí, Okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v ambulantním provozu fyzioterapie s širokým spektrem diagnóz.

Požadujeme:

vzdělání v oboru fyzioterapie!!!

kurz měkkých a mobilizačeních technik 160-200h

Výhodou bude, pokud budete mít:

registraci v oboru, certifikovaný kurz pro vykazování LTV NF (21221), praxi v oboru,

Nabízíme:

Byt za symbolické nájemné přímo na pracovišti, nadstandardní platové podmínky, nástupní bonus po zkušební době 10000,-kč, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání, stravenky, prémie, nástup možný od 1.5.2017

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2940233  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.