Ekonomický Asistent / Asistent Riaditeľa

RenaCo s.r.o.

Miesto práce
Dolnozoborská 14, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
január 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V ekonómii vzdelaná, zapraxovaná, s makroprehľadom v účtovných veciach (nehľadáme účtovníka) čo ju bavia čísla, systémy, legislatíva je jej oddychovým čítaním, vybavovanie vecí hračkou, miluje excel a má rada vo všetkom poriadok a jasno. Nedodržanie termínu považuje za nepriateľa a informačný sytém (do ktorého sa hravo zapracuje) je jej veľký kamarát. Vie vybaviť všetko čo treba a rýchlo. Pozná úrady, vie si poradiť s prevádzkovými požiadavkami v office a vie menežovať nie len seba ale aj šéfa :) Tak takúto kolegyňu by sme radi našli, vieme že niekde bude treba prižmúriť očko, ale z profesionality a z precíznosťi a spoľahlivosti ustúpiť nevieme :)
Hľadáme kolegyňu, ktorú nebaví monotónna práca, rada však pracuje v kancelárii, nebojí sa zodpovednosti za vlastné úlohy, projekty a oblasti. AJ ako office manažér má "drajv", úsmev na tvári, ale aj prísny pohľad, ak niekto poľaví :)
Chce sa podieľať na ambicióznom projekte tu v Nitre. Staviame silný a profesionálny tím v tvoriacej sa komunikačnej skupine RCF Communication Group, ktorá sa rozhodla že bude v marketingovej komunikácii úspešná nie z hlavného mesta, ale z Nitry. Ak chcete ísť s nami, chceme Vás poznať.

Sme na trhu 19 rokov a ponúkame prácu na projektoch a kampaniach pre renomované značky. Ide o prácu prevádzkového manažéra - office manažéra pre chod office dvoch firiem, ekonomického asitenta, ktorý rieši legislatívne, ekonomické, prípravné práce pre účtovníctvo a menežuje si svoje úlohy, či sa podieľa na vylaďovaní firemných procesov. Tiež asistentku riaditeľa. Sme veselý kolektív, ktorý Vám chce ponúknuť perspektívu rastu a ďalšie individuálne výhody. Napríklad aj flexibilnejší pracový čas.

Prosíme poslať Vaše CV a pár vlastných slov o sebe (nie tie všeobecné, ale vlastné, tak zo seba).

Viac voľných pozícií nájdete aj na webe nášho druhého projektu v RCF Communiacation Gropup: http://contentfruiter.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie a prax v oblasti ekonomika, účtovníctvo, sú základom. Prax ako office manažér je vítaná. Vlastnenie manažérskeho ducha, dôslednosť a spoľahlivosť sú súčasťou Vašej osobnosti. Chuť rásť a niečo dokázať a byť hrdý na to kde pracujete.

Sme marketingovo-komunikačná agentúra, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1997. Špecializujeme sa na tradičný marketing: brandbuilding, marketingovú komunikáciu a tiež na moderný marketing: content marketing a zúrodňovanie webov a p. Navrhujeme a realizujeme komunikačné stratégie a reklamné kampane v online aj v offline prostredí. Budujeme značky a podporujeme predaje našich klientov modernou komunikáciou so zákazníkmi.

RCF Communication Group
http://renaco.sk/ (outbound marketing agency)
http://contentfruiter.sk/ (inbound marketing agency)
ID: 2818414  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou