ART director / kreatívny grafik / grafický dizajnér do Nitry

RenaCo s.r.o.

Miesto práce
Dolnozoborská 14, Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
november / december 2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si grafická OSOBNOSŤ s moderným vnímaním reklamného dizajnu, štýlu, trendov a s neustále sa rozširujúcimi skills. Kreatívec a grafický maniak v jednom. Vieš uchopiť tému a vyjadriť ju graficky. Ovládaš programy potrebné pre profesionálnu tvorbu grafických reklamných posolstiev. Vieš do nich vložiť dušu a tiež esprit motivácie. Máš oko grafického a dizajnového majstra. Si šikovný a promptný. Vieš si možno poradiť aj s infografikami, online bannermi, či inými chuťovkami. Ak máš záľubu aj v tvorbe Corporate Identity, je to Tvoje plus.

Hľadáme kolegu, ktorý je v grafike doma, má kreatívne cítenie pre tvorbu reklamných a iných grafických návrhov. Hľadáme Teba, ak je grafika a kreatívno Tvoj svet, v ktorom chceš niečo veľké dokázať a máš na to guráž ale aj potrebné skills.
Pracuješ v balíkoch ADOBE, máš schopnosť pracovať tímovo ale aj samostatne a máš chuť neustále sa vzdelávať. Aby si bol schopný kreovať trendové grafické koncepty reklamných kampaní, či spolupracovať pri návrhoch rôznych grafickch výstupov od počiatku. Ak si zároveň aj ideamaker, máš obrovskú výhodu z brainstormingov odchádzať plný BIG IDEÍ, ktoré vieš ako zvizualizuješ. Nepohrdneš však sem tam aj nejakým tým DTP, alebo prípravou podkladov do tlače.
Hľadáme šikovného a rozhľadeného kreatívca, ktorý dá svoj punc kampaniam a chce byť v tejto brandži NIEKTO. Vytvor si svoje oddelenie. Staviame silný a profesionálny tím v tvoriacej sa komunikačnej skupine RCF Communication Group, ktorá sa rozhodla že bude úspešná nie z hlavného mesta, ale z Nitry. Ak ideš aj ty týmto smerom a za podobným cieľom, chceme Ťa poznať.
Dôležité je to, čo chceš a čo dokážeš.

Sme na trhu 19 rokov a ponúkame prácu na projektoch a kampaniach pre renomované značky. Ide o kreatívnu grafickú prácu, ale aj ideamaking s možnosťou sebarealizácie a uplatnenie svojich nápadov, či grafického videnia. Sme mladý kolektív, ktorý Ti chce ponúknuť perspektívu rastu a ďalšie individuálne výhody.

Ide o full time job v office v Nitre, občas homeoffice. Prosíme poslať CV a pár vlastných slov o Tebe a link na Tvoje portfólio.

Sekundárne však hľadáme aj šikovných grafických dizajnérov a špecialistov na Part Time Job (externe).

Viac voľných pozícií nájdeš aj na webe nášho druhého projektu v RCF Communiacation Gropup: http://contentfruiter.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn, grafika, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý

Vzdelanie a prax v oblasti grafika a dizajn sú základom. Akékoľvek ďalšie skills sú len vítané a sú plusom. Chuť rásť a niečo dokázať.

Sme komunikačná, reklamná a content marketingová agentúra, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1997. Špecializujeme sa na brandbuilding, marketingovú komunikáciu, content marketing a zúrodňovanie webov. Navrhujeme a realizujeme komunikačné stratégie a reklamné kampane v online aj v offline prostredí. Budujeme značky a podporujeme predaje našich klientov.

RCF Communication Group
http://renaco.sk/ (outbound marketing agency)
http://contentfruiter.sk/ (inbound marketing agency)

Dolnozoborská 14
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Roman Kleman
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2818414   Dátum zverejnenia: 19.11.2016