Fyzioterapeut

REMYOS s.r.o.

Místo práce
Nemocniční 945, Zlínský kraj, Okres Vsetín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 26 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzioterapeut v nestátním rehabilitačním centru (individuální rehabilitace, elektroléčba, magnetotarepie).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost volby pracovní doby
Odpovídající platové ohodnocení
Práce v příjemném kolektivu
Špičkově vybavené pracoviště

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Remyos s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí služby v oblasti rehabilitace v regionu Vsetínska.

V našem centru nabízíme všechny dostupné rehabilitační metody s výjimkou vodoléčby. Mezi základní kameny naší práce patří ošetření klientů prostřednictvím metod manuální terapie s dopomocí řady speciálních metod. Velký důraz je kladen na erudovanost personálu, aplikaci nových léčebných postupů a moderního přístrojového vybavení.
ID: 2703323  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 26 000 Kč