Rezač v tlačiarni, dokončovač

REMPrint s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiaccelková výška mzdy závisí od skúseností v danom obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na Veľkoformátovej programovateľnej rezačke
- príprava zákaziek na ďalšie spracovanie, prípadne ich dokončenie a
zabalenie
- práca s interným zákazkovým systémom
- ďalšie pomocné ručné práce

- prax nutná !

- práca v stabilnej spoločnosti ktorá je 16 rokov na trhu a rastie
- zaujímavá práca v kreatívnom prostredí
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov
- zmluva na dobu neurčitú
- preplatené nadčasy
- príjemný mladý kolektív

Hľadáme kolegu, ktorý sa má chuť učiť. Ponúkame bezplatné zaškolenie.
Prosíme o zaslanie životopisu. Uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na pracovné miesto budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Polygrafia

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

knihár/rezač nutná

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- schopnosť a záujem učiť sa nové veci
- základné počítačové zručnosti
- prax v odbore výhodou

Tlačiareň REMPrint je full service ofsetová a digitálna tlačiareň so zameraním na kreatívnu a vysokokvalitnú 300 Dpi tlač. Tlačiareň REMPrint ako jedna z mála zároveň využíva modernú ekologickú bezvodovú tlač, s následnou úpravou tlačoviny prostredníctvom UV lámp pre rýchle a dokonalé schnutie farieb. Tlačiareň REMPrint tiež disponuje službami grafického štúdia, knihárskeho spracovania, poradenskými službami a ďalšími doplnkovými službami pre komplexné spracovanie tlačových zákaziek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4674821  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac