Realitný maklér - junior, senior

RE/MAX Diamond

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
bez obmedzenia - makléri v priemere 1300 - 2800 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame novootvorené pozície Obchodník - Junior (pozícia pre uchádzačov bez praxe) a Obchodník Senior (pozícia pre uchádzača s praxou v obchode min.2 roky)

Špecializácia na oceňovanie nehnuteľností, práca v teréne - fotodokumentácia, poradenstvo - financovanie nehnuteľností, investovanie, právne konzultácie, vysporiadanie pohľadávok, nehnuteľnosti v dražbe, exekúcii

kariérny postup, výhodná delba provízie, školenia, semináre, odborné vedenie mentora, 100% podpora počas prvých mesiacov - zaučenie, asistencia špecialistov seniorov
fungujúci team

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Realitný obchod, služby v oblasti financovania nehnuteľností, vzdelávanie a certifikácia našich predajných partnerov

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Mičová
Tel.: +421905290141
E-mail: poslať životopis
ID: 1852996  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bez obmedzenia - makléri v priemere 1300 - 2800 EUR/mes