Architekt / Predajca v kuchynskom štúdiu

ReMar Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 4, 851 04, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú a kreatívnu osôbku do nášho mladého tímu kuchynských dizajnérov. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo v oblasti kuchýň a interiérov
- práca v 3D grafických softvéroch a spracovanie cenových ponúk
- spracovanie projektovej dokumentácie
- administratíva v systéme: fakturácia, objednávky a pod.
- v príprade potreby spracovanie objednávok z eshopu (drezy, batérie a iné doplnky)
- aktívny prístup v dekorovaní showroomu
- správa sociálnych sietí (facebook, pinterest, google+)

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti s možnosťou ďalšieho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- mladý tím
- inovatívny prístup k práci
- teambuilding

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť sa k nám pripojiť, pošlite nám štruktúrovaný životopis, motivačný list a portfólio vlastných prác mailom na adresu praca@studioremar.sk
Do predmetu mailu veďte pozíciu: "Architekt".
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že na osobný pohovor pozveme iba úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe Vašich žiadostí.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architekt, bytový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Mac OS - základy
Microsoft Windows - základy
SketchUp - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- proklientsky prístup
- chuť na sebe pracovať a učiť sa nové veci
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- zdravé sebavedomie a príjemné vystupovanie
- pozitívny a aktívny prístup k práci (keď sa chce všetko sa dá)
- tímový hráč
- kreatívne myslenie
- prichádzať s novými myšlienkami a nápadmi na zlepšenie

Sme mladý tím ľudí, ktorí pracujú v rýchlo sa rozvíjajúcej firme. Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov a za ten čas sme zariadili veľké množstvo domácností. Nedávno sme sa presťahovali do nových, moderných priestorov v Petržalke. Naším poslaním je robiť si svoju prácu tak aby nás bavila a zároveň zhmotňovali predstavy a požiadavky našich zákazníkov do reality.

Adresa spoločnosti

ReMar Slovakia s.r.o.
Panónska cesta 4
851 04 Bratislava
ID: 1865304   Dátum zverejnenia: 17.10.2016