Recepční-pokojská vhodné i pro absolventy

REMADOME s.r.o.

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme recepční a pokojskou v jedné osobě do rakouského aparthotelu, který provozujeme.

Období: konec 6. měsíce do cca konce srpna/poloviny září.

Náplň práce
- Příprava snídaní, úklid po snídani - zaučíme Vás
- Agenda recepce - uvítání a ubytování hostů, řešení případných problémů, vystavování hotelových účtů
- Závarečný úklid pokojů při odjezdu hostů

Požadavky
- min. odborné vyučení bez maturity
- znalost nemčiny a angličtiny na komunikativní úrovni (němčina podmínkou)
- vhodné i pro absoventy
- řidičský průkaz pro osobní vozidlo

Výhodou jsou
- Zkušenosti na pozici pokojské/ho, recepční/recepčního

Co vám můžeme nabídnout
- Standardní ohodnocení pro danou pozici
- Zaměstnanecký poměr na dobu určitou v rakouské společnosti
- Zajištění bezplatného ubytování
- Příspěvek na zakoupení potravin
- V případě osvědčení možnost spolupráce v zimní sezóně

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2576343  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.