Vodoinštalatér/kurenár

RELIEN s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
podľa kvalifikácie a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Inštalácia rozvodov kúrenia a potrubia lisovaním, rezaním závitov, zváraním
• Inštalácia podlahového, stenového a stropného kúrenia a chladenia
• Montáž zdrojov vykurovania

• Čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania inštalovanej technológie.
• pripravovanie pracovného prostredia pred začatím prác
• vykonávanie skúšok tesnosti a tlaku podľa platných noriem.

Pošlite nám životopis spolu s osvedčením o odbornej spôsobilosti. Reagujte prosím na našu ponuku cez portál profesia, alebo mailom na: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vodár, kurenár, zvárač

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť čítania technických výkresov a projektovej dokumentácie
- zváračský preukaz Z-G1 (VÝHODOU)
- skúsenosti s vodárenskými a kúrenárskymi prácami – podmienkou
- manuálna zručnosť, zodpovednosť, dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme
- bydlisko uchádzača do 25 km od KE

Pri našich činnostiach sa zameriavame predovšetkým na TZB a technologické stavby,
vodoinštalatérske, kúrenárske a plynoinštalatérske práce pri výstavbe a rekonštrukcii technických zariadení budov, rodinných domov, budov pre občiansku zástavbu a pod. Realizácia plošného vykurovania, chladenia, rozvodov vody a plynu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1930509  Dátum zverejnenia: 17.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa kvalifikácie a odbornosti