Recepčná/ý

Relief Slovakia, spol. s r.o., Horský hotel Popradské pleso - Vysoké Tatry

Miesto práce
Vysoke Tatry - Popradske Pleso, Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

recepcia v horskom hoteli
- rezervácie, ubytovanie a vyúčtovanie hostí
- predaj doplnkového tovaru
- telefonická a e-mailová komunikácia-aj v cudzích jazykoch
- práca s PC, internetom, RP, platobným terminálom...

ubytovanie a strava zdarma
práca v mladom kolektíve

7-dňový pracovný cyklus

Informácie o výberovom konaní

posielajte zivotopisy e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

pracovitosť, usilovnosť, disciplinovanosť, bezkonfliktný prístup k okoliu

Relief Slovakia, spol. s r.o.,
Horský hotel* Popradské pleso - Vysoké Tatry poskytuje pohostinské a ubytovacie služby.
Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má kladný vzťah k prírode, nakoľko vysokohorský Hotel Popradské Pleso sa nachádza v národnom parku Vysoké Tatry v piatom ochrannom pásme. Prístupová cesta slúži ako turistický chodník, preto nie je možná denná dochádzka. Pracuje sa na týždenné smeny. Prácu ponúkame v mladom dynamickom tíme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 237117  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: osobne