Zdravotní péče

Reliax AG

Místo práce
Švýcarsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Reliax AG je specializovaná personální kancelář ve Švýcarsku která pravidelně hledá nové a odborné zaměstnance pro dlouhodobý pracovní poměr na plný úvazek z možností pevné smlouvy z oboru

Jste úspěšně vyškolení v oboru například, všeobecná zdravotní sestra, zdravotnický asistent/ka a nebo sanitář/ka atd. a chcete si rozšířit vaše vědomosti, kompetence, zkušenosti ve Švýcarsku a to při vynikajících pracovních podmínkách?

Požadujeme:

● Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

● Několik let praxe

● Časová flexibilita, pečlivost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci

● Komunikační a písemnou znalost německého jazyka

● Znalost práce na PC

● Příjemné a empatické vystupování

Nabízíme:

● Osobní péči a podporu od a - z během vašeho pracovního poměru

● Samostatné studio nebo byt poblíž pracoviště

● Nadprůměrný měsíční plat

● Příjemnou atmosféru a vztahy na pracovišti

● Podpora dalšího vzdělávání a odborného růstu

● Zaměstnání na unikátních klinikách a v nemocnicích ve Švýcarsku

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poskytneme více informací:

● Informace v českém jazyce: Ladislav Komárek, +41 (0)62 896 27 16

● Informace v německém jazyce: Michael Trösch, +41 (0)62 896 27 20

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2680901  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.