Pomocný kuchár / Pomocná sila do kuchyne

RELI s. r. o.

Miesto práce
Záhradnícka 66, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASSAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocný kuchár :
-vykonávanie pomocných prác pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál.
-pripravovanie a varenie studenej, miestnej kuchyne.
-zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.
-dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.

Pomocná sila do kuchyne :
-umývanie čierneho a bieleho riadu
-príprava surovín pre kuchára
-obsluhuje jednoduché kuchynské stroje
-zabezpečuje udržiavanie čistoty vo všetkých priestoroch príslušnej stravovacej prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-praktické myslenie
-pozornosť
-precíznosť
-iniciatívnosť
-trpezlivosť

Sme zabehnutá reštaurácia Derby pub na začiatku Petržalky v blízkosti výstaviska Incheba.
Každý pracovný deň ponúkame tri druhy jedál ako menu dňa .
Medzi naše hlavné priority patrí dobré jedlo, dobré pivo a príjemné prostredie .
Okrem pravidelných obedových menu a jedál pripravených z jedálneho lístka, takťiež pripravujeme rôzne eventy a akcie.
Ďalšie výhody, ktoré má naša reštaurácia je prístupné parkovisko, veľká letná terasa, počas horúcich dní zapnutá klimatizácia a non-stop bezplatné pripojenie cez WiFi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3102072  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda