Kuchár-pizzer, kuchár

RELAX - TEAM s.r.o.

Miesto práce
Rybníková 16, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatne vykonávaná príprava teplých a studených jedál
- zodpovedá za dodržiavanie receptúr
- znalosľ jednotlivých pracovných postupov
- dodržiavanie HACCP
Hľadáme kuchára, kuchárku do zabehnutej prevádzky na hlavný pracovný pomer. Očakávame inovačné postupy a nové nápady v kuchyni.
Vyžadujem zručnosť v obore, spoľahlivosť, flexibilitu, zmysel pre poriadok a komunikáciu.
Vyžadujeme prax.
Platobné podmienky budú dohodnuté pri pohovore po zaradení na pozíciu v prevádzke.

Možnosť karierneho rastu, množstvo cateringovych akcii, práca v mladom kolektive...

Hľadáme nových, šikovných, ambicióznych uchádzačov do našej reštaurácie , ktorí majú chuť pracovať a majú radi svoju prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, pizzer

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť zameraná na gastronomické a kompletné cateringové služby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2122424  Dátum zverejnenia: 7.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou