Obchodník, obchodný manažér, líder tímu

TENACITY ONE, s.r.o.

okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie zákazníkov a priamy predaj produktov systémom Door to Door
- Vytvorenie si vlastného kmeňa zákazníkov
- Po zaučení možnosť budovania vlastného tímu obchodníkov a jeho riadenie
- Poskytovanie spätnej väzby a spolupráca s manažérom na vlastnom osobnom a profesionálnom rozvoji

- Nadštandardný príjem závislý od Vašich výsledkov a nie od odpracovaných hodín – flexibilný pracovný čas a spravodlivé finančné ohodnotenie
- Práca v dynamickom prostredí mladých ľudí v rýchlo rastúcej Slovenskej obchodnej spoločnosti
- V priebehu 2 mesiacov vytvorenie si siete pravidelných odberateľov a zaistený pravidelný nadštandardný príjem
- Osobný a profesijný rozvoj
- Jasne zadefinovaný kariérny systém podľa presných pravidiel, po splnení ktorých ste automaticky povýšený a máte možnosť vybudovať si tím obchodníkov s náležitým zvýšením platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- prozákaznícka orientácia
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, empatia
- schopnosť rýchlo reagovať na námietky zákazníkov
- príjemné vystupovanie

Sme rýchlo rozvíjajúca sa sieť kebabárni, ktorá si váži svojich zamestnancov.
ID: 1904519  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac