Tlačiar - pomocník pri tlači, príprava tlače

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
K Výstavisku 13, okres Trenčín
Termín nástupu
07.08.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava sít pre sieťotlač, naťahovanie sít, nasvecovanie

možnosť dohodnúť pracovný čas, tímová práca vo výbornom kolektíve a v stabilnej firme, termín nástupu čo najskôr

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, schopnosť samostatne pracovať

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2569512  Dátum zverejnenia: 21.7.2017