Pracovník/čka obchodného oddelenia

reklama BARTOŠ, s. r .o.

Miesto práce
K Výstavisku 13, 91101 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
január 2016
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovník/čka obchodného oddelenia má na starosti komunikáciu so zahraničnými klientmi, hlavne prostredníctvom e-mailu a telefónu, vytvára cenové ponuky, zadáva objednávky do interného systému

Informácie o výberovom konaní

vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, ústretovosť, príjemné vystupovanie

Sme rodinná firma, ktorú v roku 1986 založili manželia Bartošoví. Rodinnú štafetu prebrali deti Lenka a Martin, ktorí firmu riadia v súčasnosti. Začínali sme s potlačou textilných materiálov, neskôr sme služby rozšírili o vyšívanie a výrobu iných reklamných predmetov.
Momentálne ponúkame komplexné služby v oblasti reklamy a vždy kladieme dôraz na kvalitu. Zastávame ekologický postoj k životnému prostrediu a preto sa snažíme minimalizovať našu environmentálnu záťaž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1091887  Dátum zverejnenia: 30.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné finančné ohodnotenie