Lakýrnik/Lakovač-strojárenský priemysel

mageba Slovakia s.r.o.

Južná 4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
28.04.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná príprava na lakovanie - čistenie, odmasťovanie a ochrana plôch pred náterom a následné striekanie pomocou dvojzložkových náterových systémov vysokotlakovou pištoľou. Lakovanie kovových konštrukcií. Kontrola kvality svojej práce, údržba a upratovanie pracoviska, dodržiavanie BOZP. Práca v dvojzmennej prevádzke. Požadujú sa praktické skúsenosti s lakovaním kovových konštrukcií tlakovou pištoľou. VZV, viazačský, žeriavnický - výhodou.

Príplatky za prostredie, možnosť nadčasov, prémie za výkon.
Trvalý pracovný pomer. Termín nástupu: ihneď.

Pre zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať profesný životopis. Na výberové konanie budú pozvaní tí uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky. Výberové konanie sa uskutoční formou pohovoru a praktickej skúšky na našom pracovisku v Novom Meste nad Váhom.
Životopisy prosíme posielať: [email protected], kontakt: 0915 855 944 (Ing. Tomáš Sevald)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosť s lakovaním a striekaním vysokotlakovou pištoľou v strojárskej spoločnosti, prax v odbore, samostatnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav, flexibilita.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1711735  Dátum zverejnenia: 9.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou