Lékař/lékařka

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí

Brandýs nad Orlicí, Slovenská republika, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle zákona 95/2004 Sb., v platném znění
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

- perspektivní práci na moderním pracovišti akreditovaném SAK, o.p.s.
- možnost dalšího vzdělávání
- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- při nástupu možnost pronájmu bytu
- práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

Náplň práce

- poskytování léčebné, diagnostické a preventivní péče
- provádění příjmů a propouštění hospitalizovaných pacientů
- stanovení léčebně-rehabilitačního plánu, medikace
- provádění denních lékařských vizit
- vedení zdravotnické dokumentace

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2239123  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.