Rozvozca (redakcia Žilinsko)

regionPRESS, s.r.o.

Žilinsko - Bytčiansko, A. Bernoláka 51 (Dom odborov - blok B), 010 01 ŽILINA, Žilinský kraj, Bytča, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
cca 100 Eur / mesačne v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca rozvozcu spočíva v doručení (rozvezení) tlačovín kolportérom každý piatok - sobotu, na určené miesto. Práca na cca 10 hod/týždenne.

- pevné zázemie v prosperujúcej firme
- práce v teréne
- telefón

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis na adresu: snoha@regionpress.sk alebo osobne v redakcii ŽILINSKO.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť prirodzene komunikovať
- dobré orientačne schopnosti
- skúsený vodič

Spoločnosť regionPRESS je najväčšie vydavateľstvo regionálnej tlače na Slovensku. Hlavnými činnosťami ktorými sa divízie spoločnosti zaoberajú sú vydavateľská činnosť, tlačiarenské služby, web a online marketingové služby, reklamné služby a distribučné služby. Je vydavateľom 39 regionálnych titulov v náklade 1,5 milióna výtlačkov so stabilnou čítanosťou. V súčasnosti sa taktiež firma orientuje na ponuku komplexných služieb v oblasti reklamy, zabezpečuje klientom tlačiarenské služby, tvorbu webstránok, directmailing. Do jej portfólia existujúcich zákazníkov dnes patrí viac ako 30 000 zákazníkov v rámci celej SR. Spoločnosť zamestnáva viac ako 100 zamestnancov. V rámci SR má 36 regionálnych pobočiek

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Študentská 2
917 01 Trnava
ID: 2763228   Dátum zverejnenia: 12.10.2016