Obchodný (inzertný) manažér pre redakcie Popradsko

regionPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Poprad, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
% z obratu + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celoslovenská sieť inzertných novín hľadá predajcu, inzertného konzultanta pre stredných a malých podnikateľov.

- akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- predaj komplexných služieb v oblasti reklamy
- progresívne odmeňovanie, pri plnení plánov a kvót možnosť vysokých provízií
- odborný rast v oblasti marketingu, reklamy a PR.
- ihneď po nástupe kvalitné vstupné zaškolenie a tréning.

počítač, mobilný telefón, auto

Informácie o výberovom konaní

Na adresu udic@regionpress.sk nám pošlite:

1) Motivačný list
2) Životopis

Ďakujeme za Váš záujem.
Vyhovujúcich uchádzačov pozývame na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Vodičský preukaz

B

Dobré komunikačné schopnosti, talent pre obchod a obchodné zručnosti, organizačné schopnosti, kreatívna myseľ, schopnosť vidieť príležitosti tam kde ostatní vidia problém, schopnosť viesť tím ľudí k požadovaným výsledkom. Mame radi jednoduché osobnosti za ktorých prácou vidieť výsledky namiesto "kopy" zbytočných rečí

Spoločnosť regionPRESS je najväčšie vydavateľstvo regionálnej tlače na Slovensku. Hlavnými činnosťami ktorými sa divízie spoločnosti zaoberajú sú vydavateľská činnosť, tlačiarenské služby, web a online marketingové služby, reklamné služby a distribučné služby. Je vydavateľom 39 regionálnych titulov v náklade 1,5 milióna výtlačkov so stabilnou čítanosťou. V súčasnosti sa taktiež firma orientuje na ponuku komplexných služieb v oblasti reklamy, zabezpečuje klientom tlačiarenské služby, tvorbu webstránok, directmailing. Do jej portfólia existujúcich zákazníkov dnes patrí viac ako 30 000 zákazníkov v rámci celej SR. Spoločnosť zamestnáva viac ako 100 zamestnancov. V rámci SR má 36 regionálnych pobočiek

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Študentská 2
917 01 Trnava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1427711   Dátum zverejnenia: 15.11.2016