Výber na funkciu : radca - stála štátna služba

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Leviciach

Miesto práce
Komenského 4, okres Levice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh štátnej služby : stála štátna služba
Obsadzovaná funkcia : radca
Počet obsadzovaných miest : 1
Odbor štátnej služby : 2.19 Zdravotníctvo
Organizačný útvar : oddelenie epidemiológie
Hlavné úlohy : odborná príprava rozhodnutí v I. stupni správneho konania, výkon štátneho zdravotného dozoru, epidemiologické šetrenie v ohnisku infekčných ochorení, analýza a štatistické vyhodnocovanie výskytu prenosných ochorení, plnenie úloh vyplývajúcich z intervenčných programov na podporu a ochranu zdravia pred prenosnými ochoreniami.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov :
- žiadosť o zaradenie do výberu,
- kópia dokladu o dosiahnutí požadovaného vzdelania,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony,
- čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR,
- čestné vyhlásenie o ovládaní štátneho jazyka,
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej
služby,
- čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých predložených údajov,
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov za účelom
výberu.

Čestné vyhlásenia musia byť opatrené dátumom a vlastnoručne podpísané uchádzačom.

Dátum podania žiadosti o zaradenie do výberu : najneskôr do 29.5.2015 v obálke s označením V/1/2015.
Rozhodujúcim je dátum podania na poštovej pečiatke, dátum prijatia vyznačený na žiadosti v prípade osobného doručenia resp. dátum odoslania e-mailu (v tomto prípade je potrebné žiadosť a doklady k nej doručiť aj písomne, najneskôr v deň konania výberu).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť v práci, spoľahlivosť a komunikačné schopnosti.

Rozpočtová organizácia štátu zapojená finančnými vzťahmi na rozpočet Ministerstva zdravotníctva SR, ktorej činnosť upravuje zákon č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
ID: 2109331  Dátum zverejnenia: 14.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat podľa zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe