Odborný radca

Regionálna veterinárna a potravinová správa Trenčín

Miesto práce
Súdna 22, okres Trenčín
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné ucelené činnosti v príslušnom odbore štátnej služby, samostatné odborné špecializované činnosti spočívajúce najmä v analytickej činnosti, vo vyhodnocovaní výsledkov a v prípade podkladov na rozhodovanie vo vymedzenom úseku štátnej správy, tvorba opatrení vo vymedzenom úseku štátnej správy, kontrolná alebo inšpekčná činnosť vrátane vydávania rozhodnutí vo vymedzenom úseku štátnej správy.

Informácie o výberovom konaní

- písomná žiadosť o zaradenie do výberu,
- kópia vysvedčenia alebo diplomu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v žiadosti, diplome a životopise,
- čestné vyhlásenie o trvalom pobyte na území SR,
- čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR,
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby,
- požadované doklady zaslať do 10 dní od zverejnenia výberu, rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke,
- na obálku uviesť číslo výberu 2017/1/TN,
- prihlásení uchádzači spĺňajúci požiadavky výberu obdržia pozvánku na výber poštou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné veterinárske lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť v práci, adaptívnosť v riešení problémov, schopnosť znášať pracovné zaťaženie, vysoká miera interaktívnej komunikácie a asertívnych postojov, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- znalosť Ústavy SR, zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zákona č. 39/2007 Z.z. o veterinárnej starostlivosti v platnom znení, zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách v znení neskorších predpisov, zákona č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov, č. 71/1967 Zb. o správnom konaní v znení neskorších predpisov a vykonávacích predpisov k uvedeným zákonom,
- znalosť právnych aktov EÚ vo veterinárnej oblasti.

Kontrolná činnosť v oblasti zdravia zvierat a potravín živočíšneho a rastlinného pôvodu.
Rozpočtová organizácia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2924443  Dátum zverejnenia: 7.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 400/2009 Z.z. o štátnej službe