Sústružník

REGINA Trnava, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 1, 919 43 Cífer, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba náhradných dielov na klasických sústruhoch podľa výkresovej dokumentácie. Kusová výroba!

Stravné lístky, odvoz a dovoz Trnava - miesto pracoviska, možnosť ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obrábanie kovov

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Opracovanie rôznych dielov na horizontálnej vyvrtavačke, fréze a univerzálnych sústruhov podľa výkresovej dokumentácie v zákazkovej strojárskej výrobe. Kusová a malosériová výroba.

Ponúkame stále zamestnanie v stabilnej firme s nadštandardným finančným ohodnotením a ubytovaním zdarma priamo v areály.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1304664  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou