Obchodný zástupca pre optický trh

REGINA IMPORT, s.r.o.

Slovenská republika, centrála spoločnosti je v Podlužanoch pri Leviciach, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, Zlínsky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02/2017
motivujúce ohodnotenie, bližšie informácie na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÉHO MIESTA:
zodpovednosť za obchodné zastúpenie spoločnosti v cieľovej skupine očných optík a exkluzívnych butikov so širokým sortimentom optických rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, GANT, Marciano GUESS, Serengeti, DIESEL, Skechers, Harley Davidson a ďalších.

NÁPLŇ PRÁCE:
1.starostlivosť o existujúcich zákazníkov spoločnosti v danej cieľovej skupine a súčasne vyhľadávanie nových možností spolupráce, udržiavanie a prehlbovanie korektných vzťahov s obchodnými partnermi
2.komplexná starostlivosť o zákazníka - komunikácia a predaj tovaru (objednávka alebo priamy predaj), riešenie reklamácií, pohľadávok
3.spolupráca na tvorbe plánov, návrhy na efektívne marketingové opatrenia spôsobujúce zvýšený dopyt po uvedenom sortimente
4.splnený plán predaja
5.účasť na výstavách prezentačných aj predajných doma i v zahraničí

ponúkame príležitosť naplno využiť svoje predajné zručnosti a schopnosti,
prácu v stabilnej a silnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti distribúcie slnečných okuliarov okuliarových rámov zn. GUESS, GANT, Marciano GUESS, Serengeti , DIESEL, Skechers, Harley Davidson
profesionálny a seriózny prístup, prepracovaný proces zaučenia a podpora novému kolegovi sú pre nás samozrejmosťou

Žiadosti so životopisom zasielajte na adresu [email protected], do predmetu správy uviesť "Vaše meno; OZ OPTIKA"
Výberové konanie bude prebiehať v centrále spoločnosti v Podlužanoch.
Hľadáme obchodného zástupcu pre celé Slovensko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou v obchode (obchodník, obchodný zástupca), sortimentom optiky, ideálne aj priamo s prácou obchodného zástupcu v distribúcii optických rámov je výhodou.

Zaujímame sa o ľudí , ktorí majú vôľu a chuť pracovať, odhodlanie neustále sa zlepšovať a prekonávať stanovené ciele, so samostatným a tvorivým prístupom k riešeniu úloh, s dobrou komunikáciou a schopnosťou diplomacie.

Sme distribučná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom okuliarových rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, Guess by Marciano, GIGI, Gant, Serengeti a mnohých ďalších. Českým očným optikám sme spoľahlivým partnerom už 13 rokov. www.reginaimport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2905451  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce ohodnotenie, bližšie informácie na osobnom stretnutí