Skladník/technický pracovník

REGINA IMPORT, s.r.o.

Miesto práce
Podlužany - 4 km od Levíc, okres Levice
Termín nástupu
9/2015
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou na tejto pracovnej pozícii bude:
1. správny príjem došlého sortimentu od dodávateľov na sklad, jeho kontrola, prehľadné a čisté vyloženie a uskladnenie v priestoroch skladu
2. správny výdaj/vyskladnenie sortimentu na základe došlých objednávok, jeho príprava k expedícii, všetko presne podľa stanovených pracovných postupov.
3. príležitostné práce technického charakteru - zabezpečenie plynulého chodu spoločnosti ( údržba a správa majetku)
- oprava a výpomoc s kompletizáciou prezentačných plôch (stojanov, stánkov) na vystavenie sortimentu
Príležitostný vodič.

Ponúkame prácu v prosperujúcej silnej a stabilnej spoločnosti,
- priateľský kolektív a atmosféra
- dobré pracovné podmienky
- motivujúce finančné ohodnotenie

Žiadosti so životopisom prosím zasielajte mailom na adresu [email protected], do predmetu správy uveďte:
"Vaše meno;sklad",
prípadne poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaujímame sa o kandidátov, ktorí majú chuť pracovať, dosahovať výsledky a chcú byť súčasťou kolektívu.
Záujemcovia by mali mať bezproblémovú dochádzku do miesta výkonu práce v Podlužanoch, byť časovo flexibilní.
Očakávame technickú zručnosť, samostatnosť a zodpovednosť vzhľadom k náplni práce.

Sme distribučná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom okuliarových rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, Guess by Marciano, GIGI, Gant, Serengeti a mnohých ďalších. Českým očným optikám sme spoľahlivým partnerom už 13 rokov. www.reginaimport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2238890  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce ohodnotenie