Manažér prevádzky INTERSPORT Prievidza

REGINA IMPORT, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
júl/august 2015
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto manažéra prevádzky INTERSPORT inzerujeme pre spoločnosť INFINITY team,s.r.o.

Hľadáme manažéra prevádzky, ktorý bude :
- predĺženou rukou majiteľa spoločnosti, bude vnímať jeho predstavy o fungovaní predajne a bude ich schopný meniť na realitu
- realizovať sa v oblasti marketingu predajne
- aktívne sa podieľať na spolupráci so športovými klubmi v regióne
- aktívne sa podieľať sa na tovarovej skladbe predajne a cenotvorbe
- vyberať, zaškoľovať a viesť tím predajcov
Manažér prevádzky zodpovedá za jej bezproblémový chod a plnenie nastavených plánov.

Ponúkame príležitosť pre tých z Vás, ktorí potrebujete výzvy, potrebujete sa realizovať a dokázať, že ste pre firmu skutočným prínosom.
Ďalšie výhody :
- možnosť získať stabilnú prácu v silnej spoločnosti s veľkým potenciálom
- pracovať s atraktívnym sortimentom v dynamickom a priateľskom kolektíve
- možnosť kariérneho postupu
- zahraničné služobné cesty
- hodnotenie na základe osobného prístupu a výsledkov predajne.

žiadosti spolu so životopisom prosíme posielať e-mailom na adresu [email protected], v predmete správy uveďte v tvare "meno priezvisko;INTERSPORT Prievidza"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Chceme nájsť lídra a zároveň tímového hráča!
Manažéra so silným zmyslom pre zodpovednosť, s prirodzeným osobným prístupom k plneniu povinností.
Mal by mať :
- schopnosť vnímať súvislosti, ľahko analyzovať situácie, vidieť
podstatu veci a vyhľadať najefektívnejšie riešenia
- skúsenosti v oblasti obchodu a manažmentu, konkrétne s
vedením jednej alebo viacerých maloobchodných predajní
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- očakávame samostatnosť a flexibilitu
- osobnosť, ktorá zvláda vysoké pracovné tempo
- pozitívny vzťah k športu, znalosti v oblasti športového tovaru
výhodou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou.

Sme distribučná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s predajom okuliarových rámov a slnečných okuliarov svetových značiek GUESS, Guess by Marciano, GIGI, Gant, Serengeti a mnohých ďalších. Českým očným optikám sme spoľahlivým partnerom už 13 rokov. www.reginaimport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2172595  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce ohodnotenie