Kvetinár/ka aranžér/ka

Regenezis, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je aranžovanie kytíc z čerstvých a umelých kvetov vrátane svadobných kytíc a dekorácií, ako aj výroba smútočných vencov.

Stabilné pracovné miesto s dlhodobou spoluprácou. Odmeňovanie zamestnanca nad rámec základneho platu priamo úmerne dosahovaným pracovným výkonom.

Informácie o výberovom konaní

Prax, alebo skúsenosť s aranžovaním je výraznou výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kvetinár, aranžér (nie je nevyhnutné)

Prax na pozícii/v oblasti

kvetinár/ka aranžér/ka

Hľadáme najmä uchádzačov s praxou alebo skúsenosťami s aranžovaním kytíc, chuťou učiť sa a príjemným vystupovaním.

Naše kvetinárstvo dlhodobo ponúka kvalitné služby, vždy čerstvé kvetiny a ústretový servis pre zákazníkov. Máme záujem napredovať, rozširovať naše služby a uplatňovať najnovšie trendy v oblasti kvetinového aranžvovaia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2514116  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac