Prípravár burgerov (nemusíš byť vyučený)

Regal Burger, s.r.o.

Palackého 4 , Hurbanovo námestie 6, Eurovea, Fresh Market, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600-900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Regal Burger hľadá nových ľudí do svojho tímu na trvalý pracovný pomer. Ak máš záľubu v jedle a najviac v príprave burgerov, tak toto je to správne miesto pre teba.

Tvojou náplňou práce by bola práca v kuchyni, príprava surovín a práca na grile. V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, tak nás neváhaj osloviť, my sa budeme tešiť na stretnutie.

• Odmeny za dobre vykonanú prácu
• Časté teambuildingy
• Burger počas smeny zadarmo
• Účasť na zaujímavých akciách ako je napr. Pohoda, Grape alebo Burger Fest v Prahe
• Kolektív plný milých a priateľských ľudí

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjemné vystupovanie a pozitívna nálada
-radosť z práce
-chuť učiť sa nové veci
- zvládať prácu pod stresom
- vedieť sa prispôsobiť situácii

"Robíme burgery a myslíme to vážne" je jedno z našich hlavných pravidiel. Spravili sme si podnik, ktorý nám v Bratislave chýbal. Nechceme žiadne oduté tváre, nechutné burgery, pomalú obsluhu alebo zamestnancov, ktorých práca nebaví. Stojíme si za tým, že ak práca baví, ubieha rozhodne rýchlejšie. Hľadáme šikovné dievčatá aj chlanov.

V januári 2013 sme otvorili prvú burgráreň v centre vedľa hotela Carlton. Špecializujeme sa na prípravu hamburgerov z kvalitného hovädzieho mäsa z farmy na Záhorí. Pekár nám pečie žemle podľa našej receptúry 2-krát denne. Poctivosť a čerstvosť sú základy našej kuchyne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Regal Burger
Palackého 4
821 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2684776   Dátum zverejnenia: 10.11.2016