Kontrolór kvality

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
od 850€ (podľa skúseností kandidáta) a ostatné finančné benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva rozmerovú, funkčnú a vzhľadovú kontrolu nakupovaného materiálu, rozpracovanej výroby a hotových výrobkov
  • kontroluje materiálové certifikáty a porovnáva ich s požadovanými špecifikáciami
  • vyhotovuje podklady, dokumentáciu pre certifikačné balíky hotových výrobkov, ktoré sú spolu s výrobkom odosielané priamo zákazníkovi
  • značí skontrolované kusy a vytvára kontrolné správy a meracie protokoly
  • iniciuje zamietacie konanie, identifikuje a hlási všetky nálezy nezhodných kusov

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
  • moderné, kultúrne pracovné prostredie
  • nadštandardný sociálny program (vianočný bonus-13.plat, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, stravovanie za 0,88€, nápoje na pracovisku, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná, wellness poukážka a mnohé ďaľšie)
  • pravidelné prehodnocovanie mzdy

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • používanie rôznych meracích nástrojov a zariadení ako napr. súradnicový merací stroj (DEA a Mitutoyo výhodou), rôzne typy mikrometrov (meranie vnútorných a vonkajších priemerov), výškomery, posuvné merítka, hĺbkomery a iné
  • čítanie výkresovej dokumentácie a znalosť postupov meraní
  • NDT v metóde PT alebo MT je výhodou
  • znalosť PCDMIS, MCOSMOS výhodou
  • samostatnosť, iniciatíva, zodpovednosť a schopnosť jasne komunikovať

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Bačová
Tel.: +421904637662
E-mail: poslať životopis
ID: 2784733  Dátum zverejnenia: 7.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850€ (podľa skúseností kandidáta) a ostatné finančné benefity spoločnosti