Skladový manipulant

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie, vykladanie prichádzajúceho a odchádzajúceho tovaru
- manipulácia s tovarom vo výrobe podľa pokynov nadriadeného
- zaskladnenie tovaru
- odvoz prázdnych paliet, hotových kusov a odpadu
- hlásenia zistených nálezov nezhodných kusov, vád materiálov a poškodeného materiálu
- pravidelná údržba VZV

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- moderné, kultúrne pracovné prostredie
- nadštandardný sociálny program (vianočný bonus-13.plat, stravovanie za dotovanú cenu, nápoje na pracovisku, spoločenské akcie, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná poukážka a mnohé ďaľšie)
- pravidelné prehodnocovanie mzdy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- oprávnenie pre vedenie VZV
- manuálna zručnosť
- orientácia v produktoch
- samostatnosť
- zodpovednosť
- pozornosť
- iniciatíva

Regal Beloit Slovakia, s.r.o. vznikla odčlenením od spoločnosti EMERSON a stala sa súčasťou americkej spoločnosti Regal Beloit Corporation, ktorá už 60 rokov pôsobí v rôznych odvetviach priemyselnej výroby. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva takmer 30 tisíc ľudí. Regal Beloit Slovakia, s.r.o. je strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia. www.regalbeloit.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Regal Beloit Slovakia, s. r. o.
Piešťanská 1202
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 2765317   Dátum zverejnenia: 13.10.2016