Hľadá sa absolvent/-ka na personálne oddelenie

Regal Beloit Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študoval si s úmyslom uplatniť sa na trhu práce čo najlepšie?
Nudná práca ťa nenapĺňa?
V angličtine nie si síce úplny expert, ale vieš trošku viac ako len vypýtať si drink?
Máš chuť tvoriť a byť pri zavádzaní nových vecí?
Máš menej ako 26 rokov a si čerstvým absolventom/absolventkou?

Ak si odpovedal na tieto otázky ÁNO, potom neváhaj a staň sa členom nášho tímu v rámci absloventskej praxe! Nezmeškaj svoju príležitosť a staň sa členom našej spoločnosti na oddelení ĽZ v rámci ABSOLVENTSKEJ PRAXE.

  • možnosť získať skúsenosti v nadnárodnej americkej spoločnosti
  • zaujímavá pracovná náplň
  • po skončení absolventskej praxe možnosť pokračovať na trvalý pracovný pomer
  • koučing a mentoring od skúsených kolegov
  • príjemné pracovné prostredie

Každý životopis starostlivo posúdime a budeme Vás informovať, na ktorú pozíciu by ste mohli byť prijatý/-á. Nakoľko počet žiadostí je veľký, budeme kontaktovať kandidátov, ktorý spĺňajú základné kritéria pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nakoľko si uvedomujeme, že nie každý/-á absolvent/-ka mal/-a počas štúdia veľa príležitostí k rozvoju svojich praktických skúseností a zručností je pre nás postačujúce, aby bol/-a kandidát/-tka zdravo uvažujúca osoba s chuťou pracovať, naďalej sa vzdelávať a tímovo spolupracovať.

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou spojok určených najmä pre oblasť ťažby nerastných surovín, výroby energie ako aj rôzne priemyselné odvetvia.
Patríme do skupiny americkej spoločnosti Regal Rexnord. Spoločnosť má celosvetovo približne 36 000 zamestnancov s 220 prevádzkami po celom svete. Naším cieľom je vytvárať lepší zajtrajšok energeticky efektívnou premenou energie na pohyb. Pre nás to znamená vytváranie inovatívnych riešení, sústreďujúc sa na oboje a to na potreby zákazníkov i na záväzok k udržateľnosti. Pripojte sa k nášmu tímu a vytvorte svoj lepší zajtrajšok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Giraltošová
Tel.: +421323220701
E-mail: poslať životopis
ID: 2215818  Dátum zverejnenia: 10.8.2015