Materiálový koordinátor

REFIMA s.r.o.

Areál Slovchmeľ 559, 91624 Horná Streda, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za tok materiálu od dodávateľa až k zákazníkovi,
- komunikácia s dodávateľmi,
- vyjednávanie obchodných podmienok s dodávateľmi,
- plánovanie toku materiálu,
- vedenie skladového hospodárstva.

- možnosť práce v stabilnej spoločnosti a mladom kolektíve, ktorého cieľom je dosahovať úspech, ktorý je úspechom každého z nás
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- možnosť bezplatného vzdelávania,
- možnosť čerpať dovolenku za odpracované nadčasy,
- koncoročné odmeny podľa dosiahnutého zisku.

Informácie o výberovom konaní

Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

- organizačné schopnosti, analytické myslenie,
- zodpovedný a precízny prístup, samostatnosť,
- schopnosť efektívne naplánovať tok materiálu od dodávateľa až po zákazníka,
- schopnosť hľadať efektívne riešenia a minimalizovať náklady spoločnosti,
- skúsenosti s vedením skladového hospodárstva,
- skúsenosti s technickými materiálmi výhodou.

REFIMA s.r.o. je slovenská výrobná spoločnosť. Špecializujeme sa na zákazkovú výrobu tesnení, samolepiacich a akustických prvkov, ochranných komponentov z plsti, peny, lepiacich pások a iných technických materiálov. Naše výrobky sú určené najmä pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a obalový priemysel. Sme mladý rozširujúci sa tím a veríme, že našim aktívnym prístupom a chuťou robiť veci čo najlepšie dokážeme, že aj slovenská rodinná spoločnosť môže byť silným hráčom na svetovom trhu. Máme radi otvorenosť, loajalitu a výsledky, ktoré nás tešia. Sme pyšní na to, že naše diely končia v autách značiek BMW, Audi, Mercedes, Škoda Auto, VW a ďalších v celej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2194213  Dátum zverejnenia: 23.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou