Servisní technik - elektro

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dílenský servis elektroniky
• Řešení reklamací a pozáručních oprav a technických problémů se zákazníky
• Testování, kompletace a značení zboží
• Vedení servisního deníku a kontaktních jednání v systému
• Komunikace se zákazníky a obchodníky
• Zajištění externích oprav u dodavatelů
• Hlídání termínů a záruk u reklamací a oprav
• Zajištění potřebných náhradních dílů
• Technická podpora zákazníků
• Správa skladu náhradních dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
• Zaměstnanecké benefity
• 5 týdnů dovolené
• Možnost budovat svou kariéru s globální společnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Využijte příležitost pracovat pro jednoho z předních dodavatelů bezpečnostních produktů, řešení a služeb poskytovaných dodavatelům poplašných zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s testováním a opravou elektroniky
• Platnou vyhláška 50 / 1978Sb. §6 nebo vyšší
• Schopnost číst technické dokumenty a schéma zapojení, učit se novým věcem a sledovat vývoj na trhu
• Angličtina na mírně pokročilé úrovni - budete číst v technické dokumentaci a komunikovat s dodavateli písemnou formou
• Uživatelská zkušenost s Excelem - budete doplňovat data do tabulek
• Znalost Helios, Lotus Notes vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2974206  Dátum zverejnenia: 14.3.2017