Support konzultant/konzultantka

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Support konzultant/konzultantka budete:

* poskytovat technickou podporu unikátních produktů/aplikací na úrovni 2. levelu
* příjímat a řešit indicenty, případně telefonicky upřesňovat incidenty
* v případě nutnosti opravy v kódu přípravovat podklady pro programátory
* komunikovat s dodavateli částí produktů
* mít zodpovědnost za kompletní vyřešení incidentu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:

* bezproblémové parkování
* možnost jezdit do práce na kole - kolárna, sprchy
* možnost kariérního růstu – zejména technicky
* příjemné prostředí - relax room, knihovnička, fotbálek
* firemní akce – např. laser game, návštěvy vinných sklípků, grilování, letní kino
* zmrzlina a další občerstvení na pracovišti
* klasické benefity - dovolená navíc, sick days, stravenky, flexibilní pracovní doba

Lokalita: Brno

Pokud splňujete požadavky a máte zájem o více informací, zašlete Váš životopis Lucii Kučerové na lucie.kucerovaATreedglobal.com.

Pro více informací o dalších otevřených pozicích mě kontaktujte na LinkedIn: http://cz.linkedin.com/in/luciekucerova1

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem c. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

REED hledá Support konzultanta/konzultantku, který/á bude podporovat unikátní produkty, vyvíjené pro zákazníky na míru. Pokud rádi nacházíte řešení, jste technicky orientován/a a je pro Vás v pohodě si zavolat k zákazníkovi pro upřesnění, hledáme přesně Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro tuto pozici byste měl/a splňovat následující:

* mít alespoň rok pracovních zkušeností se zákaznickým supportem (ideálně technickým )
* mít přehled a zájem o IT infrastrukturu
* mít zdravý selský rozum, analytické myšlení, proaktivnost a schopnost dotahovat věci do konce
* být přirozeně komunikativní a asertivní
* mít alespoň středně pokročilou komunikativní angličtinu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní personální společnost působící v ČR a Evropě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.