HR Business Partner

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení výrobní společnosti společnosti z hlediska HR strategie
* koordinace managerů při plánování personálních kapacit
* zajištění HR činností dle platných standardů a pracovního práva
* zlepšování HR procesů
* spolupráce na implementaci rozvojových programů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* velmi zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat + roční bonusy
* automobil i k soukromým účelům
* příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
* flexibilní pracovní dobu
* dovolenou navíc
* odborné a jazykové kurzy
* přísvěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi Váš profesní životopis na email pavla.kopeckaATreedglobal.com. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky mě můžete kontaktovat prostřednictvím sítě LinkedIn!
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

významná mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* víceletá zkušenost v HR managementu výrobní společnosti
* pokročilá znalost AJ
* silné strategické, vyjednávací a komunikační dovednosti
* orientace na výsledek, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2907532  Dátum zverejnenia: 1.3.2017