Supervisor výroby

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici SUPERVISORA VÝROBY budete:
• zodpovědní za plnění výrobního plánu a kvality výroby
• provádět činnosti spojené s řízením pracovní směny (správa dokumentů, záznamů apod.)
• dodržovat výrobní postupy dle stanovené technické dokumentace
• spolupracovat s ostatními útvary
• zlepšovat stávající procesy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
• zajímavá práce v prosperující společnosti
• nadstandartní benefity a motivující platové ohodnocení
• jazykové vzdělávání
• týden dovolené navíc

Informace o náboru

Místo pracoviště: Brno
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Tereza Těhanová, REED – Engineering
+420 601 321 464; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost, jenž je celosvětovým leaderem ve svém oboru, hledá REED vhodného kandidáta na pozici SUPERVISOR VÝROBY.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
• vzdělání technického zaměření
• komunikativní znalost AJ
• základní znalost práce na PC
• zkušenost s vedením lidí
• praxe ze stejné nebo obdobné pozice výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2861398  Dátum zverejnenia: 21.12.2016