Referent logistiky - AJ+RJ

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zpracování objednávek zákazníků
* Komunikace s dodavateli a klienty v angličtině a ruštině
* Koordinace dodávek (sledování termínů, expedice)
* Práce s ERP systémem
* Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Příjemné pracovní prostředí
* Dovolenou navíc
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Půlroční bonusy
* Flexibilní pracovní dobu
* Stravenky
* Odborné a jazykové kurzy

Nástup: dohodou
Lokalita: Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi Váš profesní životopis na email pavla.kopeckaATreedglobal.com. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky mě můžete kontaktovat prostřednictvím sítě LinkedIn!
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání
* Pokročilá znalost AJ + RJ
* Praxe v zákaznickém servisu velkou výhodou
* Znalost MS Office (především Excel)
* Komunikativnost a dobré organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2839676  Dátum zverejnenia: 5.1.2017