Finance Accounting Manager

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
480 000 - 850 000 CZK/ročně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení oddělení, řízení a motivace týmu účetních (8+)
• Účetní metodika, příprava vnitřních směrnic v oblasti účetnictví a daní
• Zodpovědnost za kompletní účetní a daňovou agendu společnosti (hlavní kniha, evidence závazků a pohledávek, majetku, DPH, daň z příjmu, silniční daň atp...)
• Zpracování měsíčních a ročních závěrek, včetně konsolidací dle IFRS
• Spolupráce se mzdovou účtárnou
• Komunikace s bankami a FÚ, spolupráce s auditory a daňovými poradci
• Spolupráce na transformaci účetního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• V rámci plánu nástupnictví aspirace na pozici finančního ředitele v horizontu 3 - 5 let
• Možnost rotace v rámci korporace, možnost cestovat a zapojit se do mezinárodních projektů
• Využití jazyků
• Standardní zaměstnanecké benefity (penzijní/životní pojištění, 13. plat, rekondiční pobyty a celozávodní dovolená, externí a interní vzdělávání aj.)
• Základní mzda + měsíční prémie

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi Váš profesní životopis. Všechny další podrobnosti probereme telefonicky. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky mě můžete kontaktovat také prostřednictvím sítě LinkedIn!

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Účetnictví, podnikové finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání v oblasti podnikové ekonomiky, účetnictví nebo financí
• Vyzrálý přístup k vedení lidí, zkušenosti s vedením týmu min. 2 roky
• Zkušenosti s účetnictvím z výrobní mezinárodní společnosti, případně relevantní praxe (např. z auditu)
• Výborná znalost české účetní legislativy (závěrkové operace, daňová agenda, příprava na audit)
• Zkušenosti s konsolidací dle IFRS
• Schopnost definovat a implementovat nové účetní metodiky
• Pokročilá znalost AJ
• Komunikativnost a dobré organizační schopnosti
• Dobré manažerské schopnosti – motivace týmu, delegování, schopnost realizovat změny
• Pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2620092  Dátum zverejnenia: 23.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 000 - 850 000 CZK/ročně