ASP.NET vývojář webových aplikací (Brno)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro menší společnost se sídlem v Brně hledáme vývojáře se zkušeností s vývojem webových aplikací v C#.

Jako ASP.NET Vývojář budeš mít možnost:
podílet se na vývoji webové části rozsáhlých systémů s velkým zatížením (jedná se jak o frontend tak o backend)
podílet se na všech částech vývoje
rozvíjet své technické dovednosti
pracovat na zakázkách pro významné tuzemské společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?
Možnost pracovat na projektech s reálným dopadem
Možnost dalšího vzdělávání
Stabilní zaměstnání ve společnosti s velmi nízkou fluktuací
Motivující platové ohodnocení
Odpovedí na tento inzerát ci zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údaju v souladu se zákonem c. 101/2000 Sb., o ochrane osobních údaju.

Informace o náboru

Na této pozici je podmínkou:
dobrá znalost ASP.NET, MVC, Web Forms, HTML5, CSS, JavScript
dobrá znalost VB.NET
znalost SQL a MS SQL serveru
zkušenost s vývojem webových aplikací
VŠ vzdělání technického směru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj systémů s velkým zatížením

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2619654  Dátum zverejnenia: 22.6.2016