Účtovník/čka (Ref. č.: Účtovník/čka)

REDA s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 16, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie účtovníctva pre spoločnosť s 28mimi zamestnancami, mzdy a personalistika
- práca na TPP alebo na živnosť,
- práca v IS - K2
- možnosť dohody aj skráteného úväzku
- výkon práce v priestoroch spoločnosti (Bratislava)

- práca v malej rodinnej stabilnej spoločnosti s 23 ročnou tradíciou
- príjemný kolektív
- množstvo moderných tlačiarenských technológií
- odborný rast
- rodinná atmosféra
- teambuildingové aktivity
- samostatná a dynamická práca
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone zamestnania
- zdravotná starostlivosť - pravidelné preventívne prehliadky

Nástup najlepšie IHNEĎ

Informácie o výberovom konaní

Nástup IHNEĎ

Uchádzači môžu očakávať transparentné a korektné výberové konanie.
Kontaktnou osobou pre výberové konanie je: Oľga Ivaničová

Kontaktovať prosíme výhradne mailom (profesijný životopis v Sj a motivačný list), na adresu : olga.ivanicova@reda.sk

Prosíme zároveň o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov uvedených v CV a odpovede na :

- po akú dobu sa máte záujem zamestnať u nás
- aké referencie nám viete poskytnúť z predchádzajúcej kariéry
- aký príjem očakávate btto, alebo fakturačný

Odpovede uveďte v tele mailu, alebo motivačnom liste

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Relevantné vzdelanie alebo relevantná prax (s referenciami)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Pokladňa - expert
Skladové hospodárstvo - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- podporuje a motivuje ho/ju vlastný výkon a rád(a) sa učí novým technológiám
- časová flexibilita
- schopnosť kvalitou práce a pružnosťou uspokojiť naše potreby
- orientácia na vysoké ciele a výkon
- kreativita pri riešení problémov, samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť.

REDA s.r.o. je spoločnosť, so stabilným popredným podielom na trhu reklamných a propagačných predmetov (od roku 1993) vďaka svojim skúsenostiam, kvalite a dobrému menu (ISO 9001:2011, ocenenia od NIC SR - Bonitná firma, Stabilná firma). Poskytujeme okrem predaja reklamných predmetov a ich tlače vlastnými technológiami aj poradenstvo a všestrannú starostlivosť o zákazníka na celom území Slovenska.

V našej branži je stabilita. Od nepamäti fungovali „darčeky a hodnotenia" pri rôznych príležitostiach a to najmä vernostných programoch. Niet núdze na trhu o firmy s kapitálom, ktoré ochotne investujú do podpory predaja.
Sme dobrý kolektív lojálnych pracovníkov a takého hľadáme aj teraz. Možno ste ním práve Vy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REDA s.r.o.
Galvaniho 16
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Ivanič
Tel.: 903716590
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833600   Dátum zverejnenia: 30.11.2016