Profi obchodník - budúci Team leader

Gift Gallery s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2016
viaczložkový plat: základný + z obratu /+ 13.-14. ty plat + kumulatívna provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie sme síce tak veľký ako Google, ale sme na trhu už dlhšie ako on (23 rokov) a za ten čas sme vytvorili vo firme priateľskú a pokojnú atmosféru rodinného podniku. A to je niečo čo nenájdete len tak ľahko. Tak ako my nenájdeme ľahko Vás - skutočného profesionála - obchodníka. Prečo si teda nechať ujsť vzájomnú príležitosť?

Venujete nám teda, prosím, svoj produktívny čas, odbornosť a srdce a firma Vám venuje svoju lojalitu a podporu. Dajte nám šancu vytvoriť Vám také pracovné podmienky aby ste do práce chodili radi. Buďte dobre naladený nielen cestou do práce, ale aj keď z nej odchádzate. Získajte si priateľov aj u nás v práci. Otvorte sa myšlienke, že predsa len existuje zamestnávateľ, ktorého zaujíma nie počet Vami odpracovaných hodín, ale Vaše skutočné výkony. Naše firemné priestory ponúkajú moderné pracovné prostredie, ktorého súčasťou je mladý dynamický a ústretový kolektív. "Nebráňte" sa teda a zoznámte sa s ním.

Portfólio spoločnosti obsahuje krásne štýlové a značkové produkty. Máme ich už vyše 140.000 a vďaka Vašej kreativite a tvorivosti ich môže byť ešte viac.

Vašou pracovnou náplňou bude :
- priamy predaj tovaru a služieb zákazníkom - neskôr aj riadenie skupiny obchodníkov
- starostlivosť o zverených zákazníkov,
- akvizícia nových, ale hlavne starostlivosť o už existujúcich zákazníkov,
- vedenie obchodných rokovaní, realizácia obchodného prípadu,
- aktívna spolupráca s dodávateľmi,
- poradenstvo,
- vypracovávanie ponúk do tendrov.

Podporíme Vás vlastnou výrobou (rýchle dodacie termíny), kreatívnym marketingom, širokým portfóliom reklamných predmetov , moderným e-Shopom a rôznymi nástrojmi dôležitými pre Váš úspech !

Naša ponuka pre Vás:
- práca v stabilnej spoločnosti rodinného typu
- úvodné zaškolenia,
- možnosť sebarealizácie a kariérového rastu,
- samostatná a dynamická práca,
- motivačný systém hodnotenia,
- práca v klimatizovaných priestoroch,
- mobil, NB,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérového rastu,
- pre najúspešnejších obchodníkov ocenenie výkonu podľa vlastného výberu,
- poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone zamestnania,
- zdravotná starostlivosť - pravidelné preventívne prehliadky.
- team building

Uchádzači môžu očakávať transparentné a korektné výberové konanie. Kontaktovať prosíme výhradne mailom (profesijný životopis a motivačný list). Prosíme zároveň o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov uvedených v CV.

V motivačnom liste prosíme, okrem iného, uviesť:
- vďaka akým svojim schopnostiam ste dosiahli doterajšie úspechy
- čo očakávate od svojho priameho nadriadeného
- čo chcete dosiahnuť do 2 rokov od nástupu do zamestnania
- očakávaný plat.

Vzhľadom k tomu, že obsadzujeme viac pracovných pozícií, termín nástupu môže byť aj dohodou. Na kvalitu si radi počkáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- diplomatická (ne)verbálna komunikácia s dôležitými ľuďmi
- analytické, krokové a logické myslenie
- schopnosť "vložiť nohu do dverí"
- záľuba v obchodovaní a motivovanosť úspechom
- schopnosť zistiť a uspokojiť potreby náročného zákazníka
- orientovanosť na vysoké ciele a výkon
- kreativita, samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť
- asertívne správanie

GIFT GALLERY s.r.o. je spoločnosť, so stabilným podielom na trhu reklamných predmetov (od roku 1993 do 2017 sa volala REDA s.r.o.) vďaka svojim skúsenostiam, kvalite a dobrému menu (ISO 9001:2011, ocenenia od NIC SR - Bonitná firma, Stabilná firma). Poskytujeme okrem predaja reklamných predmetov a ich tlače vlastnými technológiami aj poradenstvo a všestrannú starostlivosť o zákazníka na celom území Slovenska.

Sme dobrý kolektív lojálnych pracovníkov a takého hľadáme aj teraz.
Možno si ním práve Ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2576019  Dátum zverejnenia: 10.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: viaczložkový plat: základný + z obratu /+ 13.-14. ty plat + kumulatívna provízia