Account manager

Gift Gallery s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 16, Bratislava
Termín nástupu
10.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-predaj tovaru a služieb
-vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
-akvizícia nových klientov
-udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (mailového, telefonického, osobného)
-realizácia a vykonávanie iných doplnkových prác, ktoré priamo i nepriamo súvisia so zabezpečením a spracovaním obchodného prípadu
-aktívna spolupráca s dodávateľmi
-nákup tovaru na Slovensku a v zahraničí
-administrácia a zodpovednosť za chod zákazky
-vypracovávanie ponúk do tendrov
-pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov
-zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, nariadení a predpisov.

-úvodné zaškolenia, rozšírené vzdelávanie
-kolektívna dynamická práca
-motivačný systém hodnotenia
-práca v klimatizovaných priestoroch
-mobilný telefón
-práca v stabilnom kolektíve
-poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone
zamestnania

V prípade záujmu prosíme uchádzačov o zaslanie CV a motivačného listu mailom.

V motivačnom liste prosíme okrem iného uviesť:
- vďaka akým svojim schopnostiam ste dosiahli doterajšie úspechy
- čo očakávate od svojho priameho nadriadeného
- čo chcete dosiahnuť do 2 rokov od nástupu do zamestnania
- očakávaný plat.
Vzhľadom k tomu, že obsadzujeme viac pracovných pozícií termín nástupu môže byť dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 2 roky praxe vo sfére obchodu vítaná ( najlepšie v reklame )
- motivácia úspechom
- schopnosť zistiť a uspokojiť potreby náročného zákazníka
- orientácia na vysoké ciele a výkon
- kreativita, samostatnosť, schopnosť prevziať
zodpovednosť, lojalita
- asertívne správanie
- skúsenosti s telemarketingom,
- obchodné zručnosti výhodou
- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosti s priamym predajom výhodou

GIFT GALLERY s.r.o. je spoločnosť, so stabilným podielom na trhu reklamných predmetov (od roku 1993 do 2017 sa volala REDA s.r.o.) vďaka svojim skúsenostiam, kvalite a dobrému menu (ISO 9001:2011, ocenenia od NIC SR - Bonitná firma, Stabilná firma). Poskytujeme okrem predaja reklamných predmetov a ich tlače vlastnými technológiami aj poradenstvo a všestrannú starostlivosť o zákazníka na celom území Slovenska.

Sme dobrý kolektív lojálnych pracovníkov a takého hľadáme aj teraz.
Možno si ním práve Ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2161117  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou