Logo Red Bear s.r.o.

Marketingový manažér - príležitosť na rast a kariérny postup

Red Bear s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojíš nohami na zemi a máš hlavu v oblakoch?

Do nášho tímu dobre naladených mladých ľudí hľadáme človeka, ktorý k nám zapadne a bude spoločne s nami rozvíjať spoločnosť v tímovom duchu a v dobrej nálade. Ak máte radi prácu s ľuďmi a nepoznáte limity, táto pracovná ponuka je presne to, čo hľadáte. Ako bude Vaša pracovná náplň v bežný deň v našej spoločnosti vyzerať:

  • Komunikácia a aktívny prístup vo všetkých obchodných záležitostiach
  • skúsenosť s FMCG vítaná
  • Tvorba B2B a B2C kampaní v spolupráci s obchodným oddelením
  •  Vyhodnocovanie výsledkov kampaní
  •  Pravidelná komunikácia s externými dodávateľmi
  •  Bezchybné riadenie projektov a vytváranie nových
  •  Analýza kampaní a projektov
  •  Pravidelná práca s online reklamou a sociálnymi sieťami spoločnosti
  •  Starostlivosť o vizuály k produktom a ich následnú komunikáciu na daných kanáloch
  • Predchádzajúca skúsenosť so zavádzaním nových produktov na trh vítaná

Z našej spoločnosti sa ti nebude chcieť odísť, pretože ponúkame:- Jazykové kurzy- Pravidelné školenia v obore- Flexibilná pracovná doba- Kariérny rast- Mladý dynamický kolektív- Pravidelné zvyšovanie benefitov a mzdy pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Marketing, Podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Mierne pokročilý
Marketing - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny prístup so zmyslom pre detail
- Flexibilita
- Kreativita
- Time management
- Tímová práca
- Organizačné schopnosti
- Dobre komunikačné zručnosti
- Ochota učiť sa

Slovenská spoločnosť, pôsobica aj za hranicami, ktorá je na trhu s alkoholom už viac ako 10 rokov. Firma je importérom aj exportérom. Obhospodarujeme maloobchod aj veľkoobchod. Našimi klientami sú koncoví zákazníci aj veľkosklady. Okrem štandardnej ponuky radi objavujeme nové chute a vône v destilátoch, či už sú to whiskey, rumy, vodky a ďalšie. Sme malý a svieži kolektív, v ktorom si vieme pomôcť a rýchlo sa dohodnúť. Dobrá nálada a pohoda je pre nás dôležitá. Nápady a vývoj spoločnosti riešime v kolektíve spolu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4811801  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac