Ekonóm, účtovník

Recyclo, s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská ulica, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie podvojného účtovníctva, vrátane účtovnej závierky
- spracovanie daňových priznaní: daň z príjmu právnických osôb, daň z pridanej hodnoty, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti
- vedenie skladového hospodárstva
- spracovanie podkladov pre výpočet miezd a personalistiku /správa stravných lístkov, sociálneho fondu, kontrola dochádzky/
- interný reporting podľa potrieb spoločnosti
- spracovanie štatistík a výkazov pre potreby štatistického úradu, bánk, leasingových spoločností, výkazy v súvislosti s odpadovým hospodárstvom
- realizácia platieb, bezhotovostný platobný styk
- vystavovanie odberateľských faktúr
- správa pohľadávok, upomienky, komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia s audítorom a daňovým poradcom spoločnosti
- personalistika a mzdy výhodou

- pružný pracovný čas
- stabilný kolektív
- samostatná funkcia
- adekvátne ohodnotenie
- pracovné miesto - zastupovanie počas materskej dovolenky

súčasťou výberového konania budú testy z podvojného účtovníctva a znalostí z oblasti daní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonóm, hlavný účtovník, účtovník senior

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, analytické myslenie, komunikatívnosť

Sme malá dynamická spoločnosť zaoberajúca sa kúpou, predajom a spracovaním kovového odpadu. Sídlime v Trnave na Strojárenskej ulici. Napriek silnej konkurencii sme na trhu už od roku 1993. Naša dlhodobá stratégia je konzervatívna, založená na stabilite, rozvoji a spokojnosti nielen zákazníkov, ale aj zamestnancov našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2980536  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou