Asistent/ka medzinárodného obchodu

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, v ktorej využiješ svoj organizačný talent a perfektnú orientáciu na detail a ako bonus dostaneš možnosť zasvätiť sa do tajov obchodu s najväčším obchodným partnerom na svete, toto je ponuka práve pre Teba.
Do malého, ale o to dynamickejšieho tímu hľadáme novú posilu, ktorá by sa postarala o všetky nevyhnutné administratívno/organizačné aktivity. Predovšetkým o:
Systematickú správu údajov o jednotlivých obchodným prípadoch
Zabezpečenie logistických služieb (objednávky dopravných služieb, preclenia tovaru, atď)
Podporu pri organizovaní obchodných ciest do Číny.
Lokálny office management (zabezpečenie chodu kancelárie : pošta, nákup občerstvenia, kancelárskych potrieb,...)
Vyhľadávanie informácií potrebných pre úspešnú realizáciu jednotlivých obchodných prípadov.
Komunikáciu s externými partnermi (napríklad servisné strediská a kuriérske služby pri vybavovaní reklamácií,..)

Sme malý tím, ale práca je o to pestrejšia a zaujímavejšia. Pracovnú dobu si vieme flexibilne upraviť a pracovať sa dá aj z domu ak máš chuť a disciplínu, ktorú si to vyžaduje.Navyše, ak sa Ti u nás bude páčiť a nám sa bude s Tebou dobre spolupracovať, budeš mať jedinečnú príležitosť vycestovať s nami na najväčší obchodný veľtrh na svete priamo do Číny.

V prípade že Vás táto ponuka zaujala a chcete sa o nej odzvedieť viac, kliknite na "tlačítko" poslať životopis alebo nám životopis zašlite priamo na [email protected]
V tom prípade však nezabudnite priložiť súhlas so spracovaním osobných údajov. V opačnom prípade Vás totiž nemôžeme evidovať medzi uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí premýšľať zdravým sedliackym rozumom. Dokáže si výborne organizovať aktivity a informácie. Rozumie si s internetovými prehliadačmi a telefónom.Obrovskou výhodou Ti bude znalosť angličtiny, preto že Ti môže veľa vecí uľahčiť.Ak ešte navyše aspoň trošku rozumieš logistike a špedícii, budeš sa na tejto pozícii cítiť ako ryba vo vode. Ak neovládaš túto problematiku ale máš chuť učiť sa nové veci, je to úplne v poriadku.V rámci spolupráce preferujeme ak by si mal/a založenú živnosť. Prečo? Lebo sa Ti to oplatí z finančného hľadiska, a to najmä pri odmenách z úspešne realizovaných „bussiness cases“. Ale vieme sa dohodnúť aj inak.Ak máš správny postoj, na veku ani skúsenostiach nám nezáleží.

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3025698  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou