IT tester

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu mladých angažovaných profesionálov hľadáme inovatívneho testera s orlím zrakom, ktorý chce o veciach rozhodovať, má chuť neustále sa vzdelávať v oblasti nových technológii a chce sa stať plnohodnotnou súčasťou našej spoločnosti.

Čo Ťa u nás čaká?
Budeš mať zodpovednosť za všetky typy testov v rámci procesu vývoja softvérového systému a v spolupráci s vývojovým tímom budeš (konštruktívne) kritizovať, čo nefunguje, čo by mohlo fungovať lepšie, hľadať inovatívne riešenia.
Okrem toho bude tvojou náplňou práce:
• Vývoj a príprava automatizovaných testov
• Testovanie – funkčnosť, výkonnosť/záťaž, bezpečnosť, použiteľnosť systému
• Sledovanie, identifikovanie, analyzovanie zistených bugov a ich následné reportovanie
• Vyhodnocovanie výsledkov vykonaných testov, ich následná interpretácia a návrh riešenia odstraňovania vzniknutých nedostatkov
• Vyvíjanie a udržovanie testovacích nástrojov

Ponúkame Ti prácu v dynamickom a tvorivom kolektíve, v ktorom dostaneš možnosť učiť sa, ovplyvňovať kľúčové procesy a podieľať sa na smerovaní spoločnosti.
Dostaneš od nás veľký priestor na sebarealizáciu a vyjadrenie svojho názoru, pretože u nás je každý hlas dôležitý.
V Nalgoo budeš mať možnosť pracovať na projektoch na medzinárodnej úrovni a tým získavať podstatné skúsenosti.
Nebude Ti od nás chýbať ani konštruktívna spätná väzba, ktorú radi prijmeme aj my od Teba.
Poskytneme Ti tiež odborné, jazykové (AJ), soft skills vzdelávanie a veľmi zaujímavé teambuildingy, kde sa navzájom spoznávame a posilňujeme svojho ducha.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Budeš testovať náš softvérový systém a preto od Teba očakávame presnosť, trpezlivosť a schopnosť zamerať sa na detail.
Ak si vysoko motivovaný človek, ktorý sa rád pýtať, hľadá, vysvetľuje a nebojí sa prekonávať svoje hranice, si práve ten, koho hľadáme.

Znalosti nášho hľadaného IT testera:
• Predchádzajúca skúsenosť s automatizovaným testovaním
• Anglický jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni
• Znalosť problematiky testovania SW a niektorého nástroja pre testovanie (Selenium,...)
• Znalosť Java a/alebo PHP
• Skúsenosť s Git a Jira výhodou

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2855069  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou