Projektant strojného zariadenia

RecruitMen s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme junior a senior projektantov, ktorých hlavnou náplňou práce bude:
 Riešenie a projektovanie energetických prevádzok.
 Spracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie.
 Konzultovanie vypracovanej technickej dokumentácie s klientmi.
 Hľadanie nových možných riešení na základe konzultácií s klientmi.
 Spolupráca s inžiniermi, konštruktérmi a ostatnými členmi projektových tímov.

 Možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
 Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
 Pružná pracovná doba
Motivujúce finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Moderná spoločnosť poskytujúca komplexný projektový a inžiniersky servis zahŕňajúci poradenskú, konzultačnú, projektovú, inžiniersku a dodávateľskú činnosť. Projekty realizuje najmä pre klientov z oblasti energetického, strojárskeho, automobilového a petrochemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícka fakulta – energetické stroje a zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

 Minimálne 2-ročná prax pre pozíciu junior projektanta a 5-ročná prax pre pozíciu senior projektanta v oblasti Projektovanie prevádzkových súborov priemyselných prevádzok
 Odolnosť voči stresu
 Organizačné schopnosti
 Kreatívne a koncepčné myslenie
 Komunikatívnosť, práca v kolektíve, precíznosť, samostatnosť, ochota samovzdelávania

Poradenská a konzultačná spoločnosť zameraná na oblasť Human Resources predovšetkým recruitment, assessment a školenia. Spoločnosť RecruitMen je členom skupiny RecruitMen&Developium group. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých a komplexných služieb, ktoré zodpovedajú požiadavkám zákazníkov. Sme súčasťou regiónu a záleží nám na jeho rozvoji. Podporujeme viacero projektov zo sociálnej oblasti, vzdelávania či kultúry.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Medzilaborecká 21
821 01 Bratislava
ID: 2758754   Dátum zverejnenia: 10.10.2016