Servisný technik

RecruitMen s.r.o.

Miesto práce
Východ SK, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu pre technicky zručného servisného pracovníka, ktorý doplní existujúci tím v servisnom stredisku na východnom Slovensku.

Hlavnou náplňou práce servisného technika bude:
- diagnostika, opravy a pravidelný servis elektrických zariadení, operatívna technická podpora zákazníkovi
- konzultácie s klientom, komunikácia s centrálnou spoločnosťou za účelom vybavenia jeho požiadaviek
- evidencia jednotlivých servisných prípadov

- bonusový systém
- služobné auto
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je spoločnosť HOPPECKE BATTERIEN – spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a popredným postavením na trhu v oblasti výroby batérií s kyslým elektrolytom a priemyselných alkalických batérií. Zabezpečuje predaj, zhotovovanie a servis trakčných batérií a nabíjačov. Je jedným z hlavných dodávateľov priemyselných batérií pre trakčné a staničné použitie.
Svojim zamestnancom ponúka zázemie stabilnej firmy s príjemnou firemnou kultúrou a priateľským kolektívom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v odbore elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Hľadáme proaktívnu osobnosť schopnú pracovať samostatne a na základe vlastnej iniciatívy, ktorá bude mať:
• min. stredoškolské vzdelanie, ideálne v odbore elektrotechnika
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 alebo vyšší
 dobrý zdravotný stav – práca pod napätím
 vodičské oprávnenie skupiny B
 preukaz na VZV a znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je veľkou výhodou
• veľmi dôležitý je prozákaznícky prístup – ochota a chuť byť zákazníkovi odbornou pomocou

Poradenská a konzultačná spoločnosť zameraná na oblasť Human Resources predovšetkým recruitment, assessment a školenia. Spoločnosť RecruitMen je členom skupiny RecruitMen&Developium group. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých a komplexných služieb, ktoré zodpovedajú požiadavkám zákazníkov. Sme súčasťou regiónu a záleží nám na jeho rozvoji. Podporujeme viacero projektov zo sociálnej oblasti, vzdelávania či kultúry.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Medzilaborecká 21
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Jakubcová
Tel.: 0917963006
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2684736   Dátum zverejnenia: 28.11.2016