Tréner / Lektor

RecruitMen s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamo do nášho tímu hľadáme nového zanieteného kolegu/kolegyňu, ktorý bude plnohodnotným členom v jednej z našich divízii (oblasť vzdelávania a rozvoja). Jeho hlavnými úlohami bude:
- trénovanie/vzdelávanie skupín zamestnancov (cca 6-12 členné skupiny) v oblasti soft skills ( Efektívny manažment tímov, vedenie ľudí , Zvládanie stresu, Time management, Asertívne riešenie konfliktov , Manažérske zručnosti, Obchodné zručnosti , Motivácia ľudí...)
- realizácia interných aj externých tréningov (slovenský/anglický jazyk)
- identifikácia vzdelávacích potrieb klientov
- tvorba tréningových plánov s ohľadom na identifikované potreby
- spravovanie databázy tréningov (aktualizácia dát, reporty)
- organizácia, príprava a realizácia plánovaných tréningov
- príprava a zabezpečenie materiálov potrebných pre vzdelávacie aktivity
- tvorba a zapracovanie nových tréningových modulov
- starostlivosť o existujúcich klientov

- možnosť participovať na mimoriadne zaujímavých projektoch v oblasti HR
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- veľký priestor pre sebarealizáciu (najmä pri návrhu a zostavovaní vzdelávacích aktivít)
- dynamické pracovné prostredie

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 84/2014 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 84/2014 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme interne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- chuť neustále rozvíjať nie len ostatných ale aj seba
- prax v oblasti HR min. 2 roky
- skúsenosť s vedením tréningov min. 1 rok
- prezentačné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- ochota cestovať (v rámci SR)
- schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku (každý ďalší jazyk výhodou)

Poradenská a konzultačná spoločnosť zameraná na oblasť Human Resources predovšetkým recruitment, assessment a školenia. Spoločnosť RecruitMen je členom skupiny RecruitMen&Developium group. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých a komplexných služieb, ktoré zodpovedajú požiadavkám zákazníkov. Sme súčasťou regiónu a záleží nám na jeho rozvoji. Podporujeme viacero projektov zo sociálnej oblasti, vzdelávania či kultúry.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Medzilaborecká 21
821 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2109449   Dátum zverejnenia: 28.11.2016