Projektový manažér

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rád výzvy a prostredie, kde sa neustále niečo deje a hľadáš priestor pre skutočne zmysluplné uplatnenie manažérskych schopností, máme pre Teba tú správnu ponuku.

Pre jedného z našich klientov hľadáme mimoriadne dôležitú pozíciu projektového manažéra.
Medzi jeho hlavné zodpovednosti bude patriť:
• vedenie a riadenie projektov montáží automatizácie/ elektroinštalácie výrobných liniek v elektrotechnickom a automobilovom priemysle s rozsahom stavieb v celej Európe
• komunikácia so zákazníkom
• dohľad nad realizáciou projektu - komunikácia so stavbyvedúcim, klientom, projektantmi a dodávateľmi priamo na stavbe ( NJ- podmienkou )
• riešenie technických problémov a ich konzultácia s klientom
• dohľad nad rozpočtom jednotlivých projektov a optimalizácia nákladov

• veľký priestor pre profesionálny aj kariérny rast
• aktívne využitie cudzieho jazyka na dennej báze
• náklady na dopravu sú hradené spoločnosťou
• ubytovanie v príjemnom prostredí (hotely, penzióny, prenajaté byty) taktiež hradené spoločnosťou
• možnosť cestovať
• zodpovedná a kvalifikovaná práca pre klientov, ktorí sú špičkou vo svojej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika / automatizácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• ukončené elektrotechnické vzdelanie
• vyhláška § 22
• relevantnú prax v oblasti elektromontáží (ideálne skúsenosť s elektroinštaláciami a automatizačnými technológiami v automobilovej výrobe)
• skúsenosti s vedením pracovných tímov aspoň 3 roky
• veľmi dobrú znalosť čítania elektrických schém (EPLAN, RUPLAN, CAD)
• skúsenosti s PLC (SIEMENS, SCHNEIDER, ALLEN BRADLEY)
• výborné organizačné schopnosti, spoľahlivosť a zodpovednosť
• schopnosť viesť a motivovať pracovné tímy
• nevyhnutná je znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• znalosť ďalšieho jazyka je výhodou
• nevyhnutná je ochota cestovať a časová flexibilita - väčšina projektov je vedená mimo Slovenska a je potrebné ich priebežne navštevovať

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2103613  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou