Researcher/Recruitment assistant - naštartuj svoju kariéru v HR!

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP /dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa HR svet? Si študent VŠ alebo absolvent a chcel/a by si rozbehnúť svoju kariéru v oblasti ľudských zdrojov, ale nevieš kde začať?
Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, tak potom hľadáme práve TEBA!

Do nášho HR tímu hľadáme nového člena, môže ísť o part-time, skrátený úväzok, ale nebránime sa aj TPP.
Dohoda bude individuálna a prispôsobená vhodnému kandidátovi, na základe obojstranných potrieb a očakávaní.

Tvojou úlohou v našom tíme bude:
- Aktívne vyhľadávanie vhodných profilov kandidátov podľa požadovaných kritérií (Linkedin, profesia, interná databáza)
- Prvotná selekcia kandidátov na základe stanovených kritérií
- Telefonický pre-screening kandidátov (ak je potrebné, tak testovanie úrovne anglického jazyka)
- Organizácia pohovorov s uchádzačmi a príprava profilov
- Telefonická podpora kandidátov vo výberovom procese a po ňom
- Monitoring kandidátov
- Spolupráca na tvorbe inzercie a marketingu pre jednotlivé pracovné ponuky
- Administratívna činnosť - spracovanie HR agendy

Sme menší, no o to dynamickejší kolektív, kde je nespočetné množstvo príležitostí každý deň sa naučiť niečo nové. Naše projekty sú rôznorodé a stereotyp rozhodne nehrozí. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, uvoľnenú rodinnú atmosféru a popri tvrdej práci aj spoločné rozhovory a kopu zábavy (spoločné raňajky, teambuldingy..)
Ak máš chuť nájdeš si tu priestor nie len pre kariérny, ale aj osobný rozvoj.
Ponúkame tiež hodiny anglického jazyka a možnosť zúčastniť sa na našich interných školeniach a tréningoch.

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa ponuka zaujala, prosíme Ťa o zaslanie životopisu .

Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. V prípade, že máš záujem byť vedený/vedená v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou osobných údajov podľa z. č. 84/2014 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 84/2014 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálne služby, psychológia - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak chceš byť náš nový kolega mal/ mala by si mať výborné komunikačné a hlavne organizačné schopnosti.
Nemal by Ti robiť problém pracovať samostatne a proaktívne.
VŠ humanitného zamerania (psychológia, pracovná psychológia) či personálneho manažmentu ti môže tiež veľmi pomôcť.
Skúsenosti v HR (consultant, asistent, researcher) sú pre Teba taktiež výhodou. Ale ak ich nemáš, tak nevadí. My Ťa všetko naučíme.
To čo od Teba určite potrebujeme je dobrá znalosť angličtiny a samozrejme každý ďalší jazyk je obrovskou výhodou.
Najdôležitejšia je však pre nás chuť učiť sa nové veci a robiť svoju prácu zodpovedne, poctivo a s radosťou.
Ak si sa tu našiel/ našla, radi sa s Tebou stretneme.

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2073757  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou